Gin bezalkoholowy: Rewolucja w Świecie Napojów Gin bezalkoholowy: Rewolucja w Świecie Napojów

25-09-2023

Gin bezalkoholowy: Rewolucja w Świecie Napojów

Gin bezalkoholowy to innowacyjna odpowiedź dla osób, które poszukują smaku i aromatu jałowca i kardamonu bez niepotrzebnego ryzyka związanego z alkoholem. Bezalkoholowe cocktaile na b.azie ginu 0% stają się niezwykle popularne

czytaj całość »
Czy wino bezalkoholowe może być korzystne dla zdowia? Czy wino bezalkoholowe może być korzystne dla zdowia?

23-08-2023

Kiedy zastanawiamy się, jakie są korzyści z wyboru wina bezalkoholowego zamiast jego tradycyjnego odpowiednika nasuwają nam się brak ryzyka uzależnienia, brak negatywnych skutków zdrowotnych powodowanych przez alkohol, możliwość prowadzenia samochodu, czy spożywania wina np. w trakcie ciąży. Co jeśli powiemy, że to zdecydowanie nie jedyne korzyści jakie niesie ze sobą wino bezalkoholowe, co jeżeli powiemy, że istnieją badania naukowe, które potwierdzają korzystny wpływ wina bezalkoholowego na zdrowie? Nas to przekonuje!

czytaj całość »
Kilka słów o winie bezalkoholowym... Kilka słów o winie bezalkoholowym...

08-07-2023

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, co nie dla każdego jest oczywiste, wino bezalkoholowe to prawdziwe wino, które zostało pozbawione alkoholu w procesie jego produkcji. Intuicyjnie część osób zakłada, że wino bezalkoholowe powstaje z soku winogronowego lub owocowego, natomiast początkiem życia wina bezalkoholowego jest jego alkoholowy odpowiednik. Dojrzałe winogrona poddawane są tradycyjnym procesom fermentacji, dopiero po otrzymaniu gotowego wina, jest ono poddawane dealkoholizacji, czyli procesowi usuwania alkoholu. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl